Neaktīvs

Šis produkts šobrīd nav pieejams. Intereses gadījumā sazinieties ar mums pa info@irisimo.lv vai ar saziņas veidlapas palīdzību. Mēs pārbaudīsim pieejamību un sazināsimies ar Jums.

Jūs varētu interesēt:

Pamatīpašības

Zīmols KRONABY
Kolekcija SEKEL
Apakškolekcija SEKEL 41MM
Modelis S3124/1
Garantija 2 gadi
Krāsa brūna / zila
Enerģijas avots baterija
Ūdensizturība 100M/10ATM
Stikliņš safīra
Kam vīriešu
Tips ar pulksteņrādītājiem
Svars 75 g

Siksniņa

Materiāls āda
Aizdares veids standarta aizdare
Siksniņas platums 20 mm

Futrālis

Futrāļa krāsa sudrabains tonis
Materiāls nerūsošs tērauds
Forma apaļa
Diametrs 41 mm

Iepakojums

 • oriģinālais iepakojums KRONABY
 • oficiāla garantija

Funkcijas

Automātiska laika josla, taimeris, Daily Hundred, Kustieties, Fotoaparāta tālvadība, Duāls laiks, Filtrēti paziņojumi, Meklē tālruni, Music Control, Sarunas noraidīšana, Atcerēties vietu, viedpulkstenis, hronometrs, Kluss modinātājs, Walk Me Home
Detalizēts funkciju apraksts

Kādēļ iepirkties IRISIMO

 • autorizēts garantijas un pēcgarantijas serviss
 • sava noliktava
 • profesionāli apmācīts personāls
 • tirgū darbojamies jau gandrīz 20 gadus
 • īpaši ātra piegāde
 • aproces saīsināšana bez maksas
 • esam klientu pārbaudīts veikals
 • gravēšana un dāvanu iesaiņojums
 • novēlējums bez maksas
 • vienkārša preces apmaiņa un atgriešana
 • bonusa pakalpojumi atsevišķiem produktiem bez maksas
 • ekskluzīvas preces piedāvājumā
 • droši maksājumi tiešsaistē
why_us

Detalizēts funkciju apraksts

Futrāļa materiāls: nerūsošs tērauds

Nerūsošais tērauds 316L (Stainless steel) ir ļoti izturīgs materiāls, kuru praktiski nav iespējams iznīcināt. Tas ir ciets (nelokas un nelūst), tas ir krāsu noturīgs, antialerģisks (nereaģē uz ķermeņa šķidrumiem, tāpēc neviena no metāla sastāvdaļām nenonāk ne ādā, ne ķermenī), un tam ir pretkorozijas virsma (virsma ir izturīga pret oksidēšanos un koroziju. Vēl jo vairāk tas ir izturīgs gan pret saldūdeni, gan sālsūdeni).

Enerģijas avots: baterija

Rokas pulksteni darbina baterija.

Siksniņas materiāls: āda

Āda ir viens no visiecienītākajiem materiāliem, ko izmanto rokas pulksteņu siksniņām. Tā rada elegantu iespaidu, neizraisa aukstuma sajūtu un vienkārši pielāgojas plaukstas locītavai.

Automātiska laika josla

Laika vērošana ir pilnas slodzes darbs, kuru labāk atstājiet lietotnes ziņā. Tas vienmēr attēlo precīzu lokālo laiku neatkarīgi no tā, cik laika joslas esat šķērsojis.

taimeris

Rokas pulkstenis atskaita laiku no iepriekš norādītā laika līdz nullei. Pēc nulles sasniegšanas rokas pulkstenis pīkst.

Daily Hundred

Statistika rāda, ka veselīgākas dzīves atslēga ir būt aktīvam. Iestatiet, cik soļus gribas dienā spert, un vērojiet progresu tieši uz sava apakšdelma. Detalizētāku pārskatu varat iegūt, pateicoties jūsu tālruņa veiktai analīzei.

Kustieties

Piecelieties un sāciet kustēties – pastāv aizvien vairāk pierādījumu tam, ka, vēloties uzturēt sevi labā fiziskajā stāvoklī, Jums mazāk laika jāpavada sēžot. Rokas pulkstenis var Jums atgādināt, ka Jūs jau pārāk ilgi neesat bijis aktīvs.

Fotoaparāta tālvadība

Pateicoties integrētajai fotoaparāta tālvadībai, jums vairs nav jābūt tikai pārējo fotogrāfam – ar vietu objektīva priekšā tagad varat dalīties ar draugiem. Tā jums noteikti būs skaistākas atmiņas.

Duāls laiks

Papildus galvenajam laikam rokas pulkstenis ļauj attēlot arī otru laiku. Ideāli piemērots cilvēkiem, kam paziņas vai ģimene atrodas citā laika joslā un kuri vienkārši vēlas noskaidrot, cik pie viņiem ir pulkstenis.

Filtrēti paziņojumi

Ir svarīgi būt pieslēgtiem, taču vēl svarīgāk ir neļaut novērst uzmanību. Tāpēc jums rokas pulkstenis ļauj konfigurēt iestatījumus, kuros saņemsiet paziņojumus tikai no cilvēkiem un par notikumiem, kas jums ir vissvarīgākie.

Meklē tālruni

Vai esat pazaudējis tālruni? Vienkārši nospiežot taustiņu uz rokas pulksteņa, tālrunī sāks zvanīt modinātājs, un jūs to varēsiet vienkārši atrast.

Music Control

Ar rokas pulksteni jums jebkurā vietā un jebkurā laikā ir tūlītēja piekļuve savai iecienītajai mūzikai. Nospiediet taustiņu “atskaņot” un iegrimstiet toņos, kas ietekmēs jūsu domas, sajūtas un aktivitātes.

Sarunas noraidīšana

Mūsu caurcaurēm sasaistītajā pasaulē ienākošo tālruņu zvanu prioritātes uzstādīšana ir neizbēgama neērtība. Ar viedo rokas pulksteni tas ir vēl vienkāršāk – sarunu noraidīsiet, vienkārši nospiežot pulksteņa kronīti.

Atcerēties vietu

Dzīves sastāvdaļa ir jaunu lietu izmēģināšana un nezināmu vietu atklāšana. Vēl pirms ķersieties tam klāt, neaizmirstiet nospiest taustiņu Geo Tag, lai jums būtu pārliecība, ka atradīsiet atpakaļceļu uz vietu, no kuras jūs devāties meklēt piedzīvojumus.

viedpulkstenis

Rokas pulksteni ar bluetooth palīdzību savienosiet pārī ar ierīcēm, kas darbojas ar Android un iOS sistēmām.

hronometrs

Hronometrs ļauj mērīt laika posmu.

Kluss modinātājs

Ja ieslēgsiet klusā modinātāja funkciju, rokas pulksteņa klusā vibrācija pamodinās tikai jūs, bet jūsu apkārtni netraucēs.

Walk Me Home

Tiesībām uz brīvu pārvietošanos, kurā nepastāv nekādi draudi, būtu jābūt ikvienam. Nospiežot taustiņu, tiek nosūtīts signāls tuviniekam, un tas var reaģēt un pieskatīt jūsu soļus. Princips ir līdzīgs tam, it kā kāds jūs pavadītu mājās, tikai attālināti.

Ūdensizturība: 100M/10ATM

Rokas pulksteņi ar ūdens necaurlaidības apzīmējumu 100M/10ATM ir paredzēti peldēšanai, zemūdens peldēšanai ar masku, bet ne zemūdens peldēšanai ar elpošanas ierīci. 100M/10ATM apzīmē ūdensizturību, kas standartizēta ar normu ISO 6425. ISO testi iekļauj temperatūru maiņu, dziļumu, spiedienu (ūdens, gaisa) dažādi ilgā laika posmā miera stāvoklī un manipulējot ar rokas pulksteņa operatīvo daļu.

Stikliņš: safīra

Rokas pulksteņa safīra stikliņš tika izgatavots laboratorijā, kausējot alumīnija oksīdu (Al2O3) ūdeņraža un skābekļa klātbūtnē 2000 °C temperatūrā. Pēc kristalizācijas korunda “bumbiera” formā, to sagriež un tālāk apstrādā atbilstoši nepieciešamajai formai un izmēram. Safīra stikliņš ir viscietākais stikliņš, kas tiek izmantots rokas pulksteņiem. Minerālu cietības skalā tas atrastos otrajā vietā aiz dimantiem, to ir iespējams saskrāpēt tikai ar dimantu. Vienīgais tā trūkums ir trauslums.

Aizdares veids: standarta aizdare

Visizplatītākais aizdares veids, ko izmanto lielākoties ādas un silikona siksniņām. Sprādzi vienkārši aizvērsiet attiecīgajā caurumiņā pēc vajadzības.

Novērtēt šo produktu

Pagaidām nav novērtējumu.

Man ir jautājums par produktu

Pagaidām nav jautājumu.

Pircējam ir tiesības atkāpties no pirkuma - pārdevuma līguma, nenorādot iemeslu, saskaņā ar likuma Nr. 102/2014 Z.z., “Par patērētāja aizsardzību tālpārdošanā” 7. un turpmākajiem pantiem 14 dienu laikā no preču pārņemšanas.
* Precīzus atdošanas un apmaiņas nosacījumus atradīsiet sadaļā
ATDOŠANA UN APMAIŅA

Taču tas nav viss! IRISMO nopirkto preci varat atdot 12 mēnešu laikā no tās iegādāšanās.
Vēlos uzzināt vairākPreces atdošanas nosacījumi 12 mēnešu laikā.