Gravējums

Izmantojiet unikālu iespēju pielāgot rokas pulksteņa izskatu jau par 29 EUR.
Pateicoties virsmas lāzergravējumam, uz dažām rokas pulksteņa daļām ir iespējams novietot tekstu, grafisku motīvu, iespējams, pat stilizētu fotogrāfiju, kas no ikviena rokas pulksteņa izveidos neatkārtojamu oriģinālu.


Gravēt ir iespējams praktiski uz jebkuras rokas pulksteņa metāla daļas, turklāt tam nav nepieciešama virsmas papildu apstrāde (piem., apzeltīšana), uz kuras neatrodas cita, ražošanā iegravēta informācija. Tipiskas vietas, kas piemērotas gravēšanai, ir vāciņš, korpusa sānmala, kronītis un aproces sprādze. Visur tur var atrasties iegravēts teksts pēc Jūsu izvēles.

Kā to izdarīt?

Tas ir pavisam vienkārši:
1. Gadījumā, ja Jūs šis pakalpojums ir ieinteresējis, detalizētajā informācijā blakus taustiņam “Ielikt groziņā” atzīmējiet lauciņu “gravējums”.
2. Iepirkumu groziņa pirmajā solī Jūs varēsit iepriekšdefinēt gravējuma tekstu.

Kad pabeigsiet iepirkšanos un samaksāsiet mūsu bankas kontā pilnu maksu par rokas pulksteni un gravējumu, mēs ar Jums sazināsimies. Pamatojoties uz savstarpējām konsultācijām, nosūtīsim Jums gravējuma projektu. Tikko kā apstiprināsiet projektu, trīs darbadienu laikā (ja rokas pulkstenis, ko esat izvēlējies, būs mūsu noliktavā), gravējums tika apstrādāts.

Pakalpojuma vispārīgie nosacījumi:

1. Gravējums
- pakalpojuma maksa ir 29 € ar PVN
- rokas pulksteni ar gravējumu nav iespējams ne atdot, ne apmainīt
- nepieciešama priekšapmaksa mūsu bankas kontā

2. Pārdevējs
- sabiedrība “IRISMO s. r. o.”, Bystrická cesta 5633/16A, 03401 Ružomberok, reģ. Nr.: 46569014, reģistrēta Žilinas rajona tiesas Komercreģistrā, sadaļa: Sro, ieliktnis numur: 56258/L

3. Pircējs
- fiziska vai juridiska persona, kas iegādājas rokas pulksteni vietnē irisimo.lv