Par mums

Mēs esam tradicionāla sabiedrība, kas darbojas starptautiski. Mūsu pirmsākumi ir datēti ar 2005. gadu, kad divi klasesbiedri Jurajs un Matejs kopīga augstskolas projekta ietvaros palaida pirmo interneta veikala Hodinky.sk versiju. Tas, kas notika pēc tam, gan bija liels mūsu sapnis, taču tā sasniegšanai mums bija jāsper pakāpeniski, mērķtiecīgi soļi. No maza kioska tirdzniecības centrā mēs izveidojām spēcīgu firmu ar tūkstošiem apmierinātu klientu, firmu, kas darbojas vairākās Eiropas valstīs. Pastāvīga izaugsme un centieni apmierināt arvien prasīgākus patērētājus bija iemesls tam, kāpēc mēs izlēmām paplašināt mūsu sortimentu ar rotaslietām, vēlāk ar modes aksesuāriem un visbeidzot arī ar saulesbrillēm.

Šobrīd mūsu veikalā atradīsiet tādu pazīstamu Šveices zīmolu kā Tissot, Certina, Doxa, Calvin Klein, Mondaine, Swiss Military Hanowa, Wenger, Alpina, Oris vai Jaguar rokas pulksteņus, kā arī tādu pasaulslavenu modes namu kā Michael Kors, Fossil vai Police modeļus. Saulesbriļļu piedāvājumu veido leģendāru zīmolu izlase, tostarp tādu kā Ray-Ban, Polaroid un Carrera. Mūsu priekšrocība ir plaša pašu noliktava, kura mums ļauj lielāko daļu preču nosūtīt tajā pašā dienā, kad pieņemts pasūtījums.  

Mums ir stingrs princips pārdot tikai oriģinālus produktus, ko esam saņēmuši no oficiālajiem izplatītajiem. Pateicoties tam, mūsu klientiem tiek garantēta profesionāla pieeja, kā arī garantijas un pēcgarantijas remonts tieši autorizētos servisa centros.

Neaizmirstiet, IRISIMO jums vienmēr dos vairāk.
Papildus kvalificētai komandai, kas ir gatava atbildēt uz jebkuriem jautājumiem un dot padomu izvēlei, jums ir pieejami arī mūsu augstākās klases pakalpojumi – VIP serviss, Pagarināta garantija un 12 mēneši preces atdošanai.

Vai jums ir jautājumi?
Mūsu klientu serviss ir gatavs uz tiem atbildēt.
E-pasts: info@irisimo.lv