61,00 € *
50,47 €
Viszemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 50,47 € **
Noliktavā 5+ gab. Akcijas cena līdz 23.06.2024
Piegādāsim: 3-5 darba dienu laikā

Pamatīpašības

Zīmols HUAWEI
Kolekcija HUAWEI Band 8
Modelis 55020ANQ
Garantija 2 gadi
Krāsa rozā
Ūdensizturība 50M/5ATM
Savietojamība IOS / Android
Displejs skārienjutīgs / always on / AMOLED
Kam sieviešu
Tips smart
Ekrāna izšķirtspēja 368x194 px
Baterijas kapacitāte 180 mAh
Baterijas izturība - standarta režīms (dienās) 7-9

Siksniņa

Materiāls plastmasa
Aizdares veids standarta aizdare

Futrālis

Futrāļa krāsa rozā zelta
Materiāls rūdīts polimērs
Forma četrstūrveida
Biezums 8,99 mm
Futrāļa platums 24,54 mm
Futrāļa garums 43,45 mm

Iepakojums

 • oriģinālais iepakojums HUAWEI
 • oficiāla garantija

Funkcijas

Fitnesa aproce, kalorimetrs, soļu skaitītājs, Menstruāciju kalendārs, Skābekļa mērīšana asinīs, Sirdsdarbības mērīšana, Stresa mērīšana, Miega monitors, Paziņojumi, laika prognoze, Pielāgojams ciparnīcas dizains, Recovery Time (reģenerācijas laiks), viedpulkstenis, Sporta režīmi, Treniņu analīzes, Treniņa funkcijas, VO2 MAX
Detalizēts funkciju apraksts

Kādēļ iepirkties IRISIMO

 • autorizēts garantijas un pēcgarantijas serviss
 • sava noliktava
 • profesionāli apmācīts personāls
 • tirgū darbojamies jau gandrīz 20 gadus
 • īpaši ātra piegāde
 • aproces saīsināšana bez maksas
 • esam klientu pārbaudīts veikals
 • gravēšana un dāvanu iesaiņojums
 • novēlējums bez maksas
 • vienkārša preces apmaiņa un atgriešana
 • bonusa pakalpojumi atsevišķiem produktiem bez maksas
 • ekskluzīvas preces piedāvājumā
 • droši maksājumi tiešsaistē
why_us

Detalizēts funkciju apraksts

Futrāļa materiāls: rūdīts polimērs

Siksniņas materiāls: plastmasa

Lielākoties no kaučuka, bitumena vai silikona. Šī veida siksniņa izceļas ar īpašu elastību, ir antialerģiska, ūdensizturīga un neabsorbē sviedrus. Tā nerada aukstuma sajūtu un pielāgojas plaukstas locītavai.

Fitnesa aproce

kalorimetrs

Rokas pulkstenis aprēķina sportošanas laikā sadedzinātās kalorijas.

soļu skaitītājs

Sensora sporta funkcija, kas izmanto integrēto trīsasu akselerometru. Soļu skaitītāju ir iespējams ieslēgt manuāli, vai arī tas ieslēdzas automātiski, pamanot iešanu vai skriešanu. Displejā tiek attēlots kopējais soļu skaits un soļu skaits stundā, turklāt ir pieejama mērķa vērtības iestatīšana no 1000 līdz 50 000 soļiem, kuras sasniegšana tiek pavadīta ar skaņas signālu. Rokas pulksteņa ciparnīcā tiek norādīta arī staigāšanas norise, signalizējot par nepietiekamu aktivitāti.

Menstruāciju kalendārs

Skābekļa mērīšana asinīs

Sirdsdarbības mērīšana

Ar integrēta optiska sensora palīdzību tiek novērota sirdsdarbība līdz maksimālajai vērtībai – 220 sitieniem minūtē. Ir iespējams reģistrēt un attēlot pašreizējo sirdsdarbības frekvenci, kas ir pamatā mērķa frekvences iestatīšanai, minimālās un maksimālās frekvences izvērtēšanai, grafiskam aktuālās frekvences zonas rādījumam un sirdsdarbības norises grafikam.

Stresa mērīšana

Miega monitors

Pēc aktivizēšanas seko un reģistrē noteiktas ķermeņa funkcijas miegā. Pamatojoties uz saglabātajiem datiem no kustību sensora un pulsa frekvences, lietotnē var analizēt miega norisi un kvalitāti, kā arī atklāt aptuvenu rīta noguruma iemeslu.

Paziņojumi

Viedpulksteņi spēj jūs ar skaņas signālu informēt par ienākošu ziņojumu vai notikumu. Var iestatīt arī sociālo tīklu, īsziņu, e-pasta, lietotņu, kalendāra un modinātāja paziņojumu saņemšanu.

laika prognoze

Rokas pulkstenis atbilstoši atmosfēras spiedienam prot paredzēt laikapstākļus dažām tuvākajām stundām.

Pielāgojams ciparnīcas dizains

Vienkārši un ātri mainiet ciparnīcas izskatu. Iespējas ir praktiski neierobežotas, un tikai jūsu ziņā ir tas, vai izmantosiet savu iecienīto fotogrāfiju vai luksusa rokas pulksteņa ciparnīcas dizainu.

Recovery Time (reģenerācijas laiks)

Reģenerācijas laiks ir noteikta aplēse, cik ilgs laiks pēc slodzes organismam būs nepieciešams, lai pilnīgi atjaunotos, un kad tas būs gatavs pilnas intensitātes slodzei atbilstoši jūsu ķermeņa fiziskajai sagatavotībai. Laiks izriet no slodzes ilguma un intensitātes, kā arī no iepriekšējos treniņos akumulētā kopējā noguruma. Spēku reģenerācijai nepieciešamais laiks izriet no atsevišķu treniņu datiem, un ņem vērā arī agrāka treniņa faktu vēl pirms organisma pilnīgas atjaunošanās.

viedpulkstenis

Rokas pulksteni ar bluetooth palīdzību savienosiet pārī ar ierīcēm, kas darbojas ar Android un iOS sistēmām.

Sporta režīmi

Treniņu analīzes

Izvērstu datu attēlošana par treniņu, vingrinājuma stāvokli, norisi un fitnesa aktivitātes progresu, treniņa slodzes attīstību, VO2MAX un aptuveno laiku, kas nepieciešams, lai organisms atjaunotos, ieskaitot.

Treniņa funkcijas

Pilnvērtīgs noderīgu funkciju komplekts ietver arī nobrauktā attāluma, ātruma, kustības tempa attēlošanu, kā arī virkni citu vērtību, kas aprēķinātas, kombinējot datus, kas iegūti no GPS un no akselerometra. Funkcijas sniedz priekšstatu par laiku (pagājušais laiks, apļa laiks, apļa garums, vidējais ātrums), augstumu virs jūras līmeņa (kumulatīvais kāpums, kumulatīvais kritums, kāpuma/krituma ātrums), sadedzinātajām kalorijām un sirdsdarbības frekvenci.

VO2 MAX

VO2 MAX, vai arī skābekļa patēriņa maksimālais ātrums ir viens no vissvarīgākajiem aerobā snieguma rādītājiem. To norāda kā relatīvo ātrumu, kas liecina par skābekļa daudzumu, ko patērē mililitros uz kilogramu ķermeņa svaru minūtē. Jo vērtība ir augstāka, jo vairāk skābekļa nonāk muskuļos.

Ūdensizturība: 50M/5ATM

Rokas pulksteņi ar ūdens necaurlaidības apzīmējumu 50M/5ATM ir paredzēti nejaušai saskarei ar ūdeni (auto mazgāšana, lietus), kā arī peldēšanai uz virsmas bez niršanas. 50M/5ATM apzīmē ūdensizturību, kas standartizēta ar normu ISO 2281. ISO testi iekļauj temperatūru maiņu, dziļumu, spiedienu (ūdens, gaisa) dažādi ilgā laika posmā miera stāvoklī un manipulējot ar rokas pulksteņa operatīvo daļu.

Aizdares veids: standarta aizdare

Visizplatītākais aizdares veids, ko izmanto lielākoties ādas un silikona siksniņām. Sprādzi vienkārši aizvērsiet attiecīgajā caurumiņā pēc vajadzības.

Šis produkts nav medicīniska ierīce, un tas nav paredzēts ne diagnostikai, ne ārstēšanai, ne jebkādu saslimšanu profilaksei. Reģistrētie dati un novērošanas rezultāti ir tikai aptuveni.

Novērtēt šo produktu

Pagaidām nav novērtējumu.

Man ir jautājums par produktu

Pagaidām nav jautājumu.

Pircējam ir tiesības atkāpties no pirkuma - pārdevuma līguma, nenorādot iemeslu, saskaņā ar likuma Nr. 102/2014 Z.z., “Par patērētāja aizsardzību tālpārdošanā” 7. un turpmākajiem pantiem 14 dienu laikā no preču pārņemšanas.
* Precīzus atdošanas un apmaiņas nosacījumus atradīsiet sadaļā
ATDOŠANA UN APMAIŅA

Taču tas nav viss! IRISMO nopirkto preci varat atdot 12 mēnešu laikā no tās iegādāšanās.
Vēlos uzzināt vairākPreces atdošanas nosacījumi 12 mēnešu laikā.

* Runa ir par cenu, par kuru ražotājs piedāvā preci pārdošanai, vai arī cenu, ko ražotājs norāda kā ieteikto galapatērētājam un par kuru prece parasti tiek pārdota.

** Runa ir par atsauces cenu, t.i., viszemāko cenu, par kuru pārdevējs preci tirgoja pēdējo 30 dienu laikā pirms atlaides.

50,47 €