109,00 € *
89,00 €
Viszemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 89,00 € **
Noliktavā 5+ gab. Akcijas cena līdz 30.06.2024
Piegādāsim: 2-4 darba dienu laikā

Vai atradāt labāku cenu? Sagatavosim Jums piedāvājumu

Divas iebūvētas kameras

Papildus priekšējai kamerai, kas ir ideāla videozvaniem, rokaspulkstenī Cally CL005 atradīsiet vēl vienu – sānu kameru. Tās novietojums tika piedāvāts, lai uzlabotu attālinātas fotografēšanas rezultātus un ergonomiski uzlabotu apkārtnes fotografēšanu.

BPA Free

Kā vienam no nedaudzajiem tirgū esošajiem bērnu viedpulksteņiem – Cally CL005 modeļiem ir derīgs REACH sertifikāts, kas garantē to, ka rokaspulkstenis nesatur ne kaitīgās BPA vielas, ne citus savienojumus, kas varētu būt kaitīgi bērna ādai.

Vēl plašākas saziņas iespējas

Jaunā rokaspulksteņu Cally paaudze atbalsta populārās lietotnes WeChat un Google Translate. Ar lietotnes WeChat palīdzību jūsu bērns var sūtīt īsziņas un balss ziņojumus. Turklāt, pateicoties Google Translate, bērnam tieši rokaspulkstenī ir pieejams neironu tīkla tulkošanas pakalpojums, kas tam pāris sekunžu laikā palīdzēs iztulkot vārdiņus vai pat veselus dokumentus vairāk nekā 100 valodās.

Ilga baterijas izturība

Aizmirstiet par baterijas uzlādēšanu katru dienu un par bažām, ka rokaspulkstenis dienas gaitā izlādēsies. Pateicoties Li-Pol baterijai ar 1000 mAh kapacitāti, viedpulkstenis Cally būs jāuzlādē apmēram pēc trim dienām parastas izmantošanas.

Zvaniet viens otram

Iespēja zvanīt un atbildēt abu virzienu balss zvanus ir teicams paņēmiens, lai sazinātos ar savu bērnu un pastāvīgi būtu bērna tuvumā, kad esat nepieciešami, vai kad bērns vēlas jūs tikai dzirdēt. Ievietojiet rokaspulkstenī SIM karti, kam iespējota datu pārraide, un sazinieties ar savu bērnu jebkurā brīdī. Skaļrunis ar augstu skaļuma līmeni palīdzēs dzirdēt arī ievērojami trokšņainā vidē. Rokaspulkstenī var saglabāt pat 30 bērnam svarīgu personu tālruņa numurus.

Vienmēr var vairāk redzēt

Vai vēlaties zināt, kādā vidē un kādā sabiedrībā atrodas jūsu bērns? Piezvaniet viņam, izmantojot iebūvēto platleņķa HD kameru, un pārliecinieties, ka bērns ir drošībā. Kvalitatīvais mikrofons jums precīzi atskaņos apkārtējās skaņas, un jūs ar videozvana palīdzību varēsiet nomierināt savu satraukto prātu.

Nezināmi numuri? Nekādu cerību tiem!

Vai nevēlaties, lai jūsu bērns zvanītu uz nezināmiem numuriem un lai bērnam zvanītu kāds svešinieks? Vienkārši aizliedziet nezināmus numurus, un bērns varēs sazvanīties tikai ar tiem numuriem, kas saglabāti tālruņu sarakstā.

Vienmēr sazinieties ar balss ziņojumu un īsziņu palīdzību

Sazinieties, sarunājieties, esiet kopā arī attālināti. Ar teksta īsziņu un balss ziņojumu palīdzību varat ātri apmainīties ar ziņām, ja piezvanīt nav iespējams vai arī nav vēlams. Nosūtiet ziņojumus no lietotnes uz rokaspulksteni, no kura iespējams tieši reaģēt.

Kur ir bērns? GPS palīdzēs

Lai pieskatītu bērnu brīdī, kad tas nav ar jums, nav labāka palīga par GPS kustības un atrašanās vietas izsekošanu ar Wi-Fi palīdzību. Ar lietotnes un kartes materiālu palīdzību precīzi noskaidrosiet, kur bērns atrodas. Varat iestatīt arī paziņojumu nosūtīšanu, ja bērns pametis jūsu noteiktās drošās zonas robežas.

Pamatīpašības

Zīmols CALLY
Kolekcija Kids 4G GPS Gen 2
Modelis CL005
Garantija 2 gadi
Krāsa zila
Ūdensizturība 30M/3ATM
Savietojamība IOS / Android
Displejs IPS / skārienjutīgs
Lietotnes valoda EN / DE / SK / CZ / HU / PL / FR / ES / IT / SL / FI / EL / RO / SV
Kam bērnu
Tips smart
Ekrāna izšķirtspēja 240x280 px
Baterijas kapacitāte 1000 mAh
Iekšēja glabātava 4 GB
Baterijas izturība - standarta režīms (dienās) 3-4

Siksniņa

Materiāls plastmasa
Aizdares veids standarta aizdare

Futrālis

Materiāls plastmasa
Forma četrstūrveida

Iepakojums

 • oriģinālais iepakojums CALLY
 • oficiāla garantija

Funkcijas

hronometrs, Signalizācija, kalkulators, soļu skaitītājs, iepriekš ieprogrammēts kalendārs, viedpulkstenis, Bez BPA satura, Zvani, Fotografēšana, Attālināta fotografēšana, Attālināta noklausīšanās, Video saruna, GPS lokalizācija, SIM karte, SOS taustiņš, GEO sēta, Skaņas ierakstīšana, Tālruņu saraksts, Īsziņas, Stundu saraksts, Mūzikas atskaņotājs, Video atskaņotājs, Funkcija , Attālināta izslēgšana, Integrēta priekšējā un sānu kamera, Translator
Detalizēts funkciju apraksts

Kādēļ iepirkties IRISIMO

 • autorizēts garantijas un pēcgarantijas serviss
 • sava noliktava
 • profesionāli apmācīts personāls
 • tirgū darbojamies jau gandrīz 20 gadus
 • īpaši ātra piegāde
 • aproces saīsināšana bez maksas
 • esam klientu pārbaudīts veikals
 • gravēšana un dāvanu iesaiņojums
 • novēlējums bez maksas
 • vienkārša preces apmaiņa un atgriešana
 • bonusa pakalpojumi atsevišķiem produktiem bez maksas
 • ekskluzīvas preces piedāvājumā
 • droši maksājumi tiešsaistē
why_us

Detalizēts funkciju apraksts

Futrāļa materiāls: plastmasa

Lielākoties no kaučuka, bitumena vai silikona. Šī veida materiāls izceļas ar īpašu elastību, ir antialerģisks, ūdensizturīgs un neabsorbē sviedrus.

Siksniņas materiāls: plastmasa

Lielākoties no kaučuka, bitumena vai silikona. Šī veida siksniņa izceļas ar īpašu elastību, ir antialerģiska, ūdensizturīga un neabsorbē sviedrus. Tā nerada aukstuma sajūtu un pielāgojas plaukstas locītavai.

hronometrs

Hronometrs ļauj mērīt laika posmu.

Signalizācija

Rokas pulksteņa sastāvdaļa ir modinātājs, kurā var iestatīt dažādu laiku. Aktivizējot modinātājs zvana.

kalkulators

Kalkulators ļauj izmantot tādas vienkāršas operācijas kā saskaitīšana, atņemšana, reizināšana un dalīšana.

soļu skaitītājs

Sensora sporta funkcija, kas izmanto integrēto trīsasu akselerometru. Soļu skaitītāju ir iespējams ieslēgt manuāli, vai arī tas ieslēdzas automātiski, pamanot iešanu vai skriešanu. Displejā tiek attēlots kopējais soļu skaits un soļu skaits stundā, turklāt ir pieejama mērķa vērtības iestatīšana no 1000 līdz 50 000 soļiem, kuras sasniegšana tiek pavadīta ar skaņas signālu. Rokas pulksteņa ciparnīcā tiek norādīta arī staigāšanas norise, signalizējot par nepietiekamu aktivitāti.

iepriekš ieprogrammēts kalendārs

Displejs attēlo aktuālo datumu. Tas ir iepriekš ieprogrammēts, tāpēc atkrīt nepieciešamība iestatīt īso un garo mēnesi, kā arī garos gadus. Vairumam rokas pulksteņu šis datums ir iepriekš ieprogrammēts līdz 2099. gadam.

viedpulkstenis

Rokas pulksteni ar bluetooth palīdzību savienosiet pārī ar ierīcēm, kas darbojas ar Android un iOS sistēmām.

Bez BPA satura

Bērnu drošība ir vissvarīgākā. Varat paļauties uz to, ka rokas pulksteņa plastmasas daļas nesatur ne BPA vielas, ne citus savienojumus, kas varētu kaitēt bērna ādai.

Zvani

Pateicoties divvirzienu balss zvaniem, varat sazināties ar savu bērnu un pastāvīgi būt bērna tuvumā.

Fotografēšana

Ar iebūvētās kameras palīdzību varat fotografēt apkārtni vai uzņemt kvalitatīvus pašfoto.

Attālināta fotografēšana

Iegūstiet teicamu priekšstatu par to, ko Jūsu bērns dara, un kur tas atrodas. Ar šīs funkcijas palīdzību attālināti aktivizēsiet rokas pulksteņa fotoaparātu un izgatavosiet fotogrāfiju, kuru varat uzreiz apskatīti.

Attālināta noklausīšanās

Vai vēlaties uzzināt, kas notiek Jūsu bērna tuvumā? Attālināti ieslēdziet rokas pulksteņa mikrofonu, un visu uzzināsiet.

Video saruna

Veiciet tālruņa zvanu, izmantojot iebūvēto HD kameru, kas Jums nodrošinās kvalitatīvu attēlu.

GPS lokalizācija

Nosakiet sava bērna atrašanās vietu ar satelīta GPS tehnoloģijas un precīzu koordinātu palīdzību.

SIM karte

Rokas pulkstenim ir sprauga SIM kartei, kas sniegs piekļuvi datiem un citiem tālruņa operatora pakalpojumiem.

SOS taustiņš

Ja Jūsu bērns nonāk briesmās vai situācijā, ar kuru pats netiek galā, ātri nospiežot SOS taustiņu, tas nosūtīs trauksmes signālu uz iepriekš iestatītu tālruņa numuru.

GEO sēta

Nosakiet precīzu zonu, kurā Jūsu bērns var uzturēties. Ja tas pametīs nosprausto zonu, saņemsiet paziņojumu savā mobilajā tālrunī.

Skaņas ierakstīšana

Lieliska funkcija aizmāršām. Iekšējā atmiņā var ierakstīt un saglabāt balss piezīmes, skolotāju norādījumus, kā arī jebkuras citas skaņas.

Tālruņu saraksts

Nosakiet, kam ir atļauts uz rokas pulksteni zvanīt. Izveidojiet lietotnē tālruņu sarakstu, un sveši numuri automātiski tiks bloķēti.

Īsziņas

Teksta īsziņas var ne tikai izlasīt rokas pulkstenī, bet arī tieši uz tām atbildēt vai uzrakstīt jaunas.

Stundu saraksts

Skolas stundu sarakstu ērti izveidosiet lietotnē, un bērns to jebkurā brīdī varēs apskatīties rokas pulksteņa displejā.

Mūzikas atskaņotājs

Rokas pulksteni varat pārveidot pārnēsājamā mūzikas atskaņotājā. Par kvalitatīvu skaņu parūpēsies iebūvētais skaļrunis.

Video atskaņotājs

Iecienīto video atskaņošanai nav nepieciešams ne planšetdators, ne mobilais tālrunis. Ierakstiet tos rokas pulkstenī, un Jūsu bērnam tie būs vienmēr pieejami.

Funkcija

Vai nevēlaties, lai Jūsu bērnu traucētu draugi laikā, kad tam jāmācas? Aktivizējiet lietotnē šo funkciju, un rokas pulkstenis nebūs pieejams ne ienākošiem zvaniem, ne ziņojumiem.

Attālināta izslēgšana

Ja uztraucaties, ka rokas pulkstenis varētu Jūsu bērnu traucēt vai novērst tā uzmanību, to jebkurā brīdī varat attālināti izslēgt.

Integrēta priekšējā un sānu kamera

Rokas pulkstenim ir divas kameras. Priekšējā ir ideāla videozvaniem un pašfoto, sānu kamera ļauj fotografēt apkārtni, turklāt to varat izmantot arī attālinātai fotografēšanai.

Translator

Google Translator pakalpojums ir gatavs pāris sekunžu laikā palīdzēt iztulkot vārdiņu vai veselus dokumentus vairāk nekā 100 valodās.

Ūdensizturība: 30M/3ATM

Rokas pulksteņi ar ūdens necaurlaidības apzīmējumu 30M/3ATM ir paredzēti nejaušai saskarei ar ūdeni (auto mazgāšana, lietus). 30M/3ATM apzīmē ūdensizturību, kas standartizēta ar normu ISO 2281. ISO testi iekļauj temperatūru maiņu, dziļumu, spiedienu (ūdens, gaisa) dažādi ilgā laika posmā miera stāvoklī un manipulējot ar rokas pulksteņa operatīvo daļu.

Aizdares veids: standarta aizdare

Visizplatītākais aizdares veids, ko izmanto lielākoties ādas un silikona siksniņām. Sprādzi vienkārši aizvērsiet attiecīgajā caurumiņā pēc vajadzības.

Šis produkts nav medicīniska ierīce, un tas nav paredzēts ne diagnostikai, ne ārstēšanai, ne jebkādu saslimšanu profilaksei. Reģistrētie dati un novērošanas rezultāti ir tikai aptuveni.

Novērtēt šo produktu

Pagaidām nav novērtējumu.

Man ir jautājums par produktu

Pagaidām nav jautājumu.

Pircējam ir tiesības atkāpties no pirkuma - pārdevuma līguma, nenorādot iemeslu, saskaņā ar likuma Nr. 102/2014 Z.z., “Par patērētāja aizsardzību tālpārdošanā” 7. un turpmākajiem pantiem 14 dienu laikā no preču pārņemšanas.
* Precīzus atdošanas un apmaiņas nosacījumus atradīsiet sadaļā
ATDOŠANA UN APMAIŅA

Taču tas nav viss! IRISMO nopirkto preci varat atdot 12 mēnešu laikā no tās iegādāšanās.
Vēlos uzzināt vairākPreces atdošanas nosacījumi 12 mēnešu laikā.

Ieteiktie piederumi

CALLY TG-CALLY-GEN2
Noliktavā
7,90 €
CALLY BAND CL006strap
Noliktavā
9,90 €

* Runa ir par cenu, par kuru ražotājs piedāvā preci pārdošanai, vai arī cenu, ko ražotājs norāda kā ieteikto galapatērētājam un par kuru prece parasti tiek pārdota.

** Runa ir par atsauces cenu, t.i., viszemāko cenu, par kuru pārdevējs preci tirgoja pēdējo 30 dienu laikā pirms atlaides.

89,00 €