SĪKFAILI

PAZIŅOJUMS PAR PERSONAS DATU AIZSARDZĪBU SAISTĪBĀ AR SĪKFAILIEM Šie sīkfailu personas datu aizsardzības noteikumi nosaka nosacījumus, saskaņā ar kuriem sabiedrība “IRISIMO s. r. o.", juridiskā adrese Bystrická cesta 5633/16A, 034 01 Ružomberok, reģ. Nr.: 46569014, reģistrēta Žilinas rajona tiesas komercreģistrā, ieliktnis numur 56258/L, apstrādā personas datus, kuru jūs esat mums sniedzis, lietojot tīmekļa vietni www.irisimo.lv, mobilo lietotni vai lietotni, kas tiek uztverta kā lietotne, kas paredzēta izmantošanai viedtālruņos, planšetēs vai citās mobilajās ierīcēs (turpmāk tekstā – lietotne) vai citās lietotnēs, programmatūrā, digitālajos medijos, datus nesējos vai funkcijās, kas saistītas ar sabiedrību “IRISIMO s. r. o.”

Šajā tīmekļa vietnē mēs izmantojam sīkfailus. Tie ir mazi teksta faili ar informāciju par jūsu pārlūkošanu, kas tiek saglabāti jūsu datorā vai jūsu mobilajā ierīcē un tiek atjaunoti, jūsu atkārtotas ienākšanas gadījumā. Ja jūs izmantojat mūsu pakalpojumus, mēs uzskatām, ka jūs piekrītat šāda sīkfaila izmantošanai. Ja vēlaties uzzināt ko vairāk par mūsu izmantotajiem sīkfailiem un to mērķi vai citu interesantu informāciju, turpiniet lasīt.

PERSONAS DATU AIZSARDZĪBAS UN SĪKFAILU IZMANTOŠANAS NOTEIKUMI

Kā mēs izmantojam sīkfailus?
Mēs pastāvīgi izmantojam sīkfailus, lai saglabātu informāciju par jūsu pirmās lapas izvēli un informāciju par jums, atkārtoti pierakstoties, ja izvēlaties iespēju “Atcerēties mani”. Mēs izmantojam sīkfailus, lai saglabātu jūsu iecienītos produktus.

Pagaidu sīkfailus mēs izmantojam, piemēram, kad lietojat produktu filtrēšanu, lai kontrolētu, vai esat pieteicies vai esat ievietojis preci savā iepirkumu grozā.

Mēs izmantojam pirmo un trešo pušu sīkfailus, lai apkopotu statistikas datus un datus par lietotājiem apkopotā un individuālā formā analītiskos instrumentos mūsu vietnes optimizēšanai un atbilstīgu marketinga materiālu sniegšanai. 

Daži trešo pušu sīkfaili iestata pakalpojumus, kuri tiek attēloti mūsu lapās, un kurus mēs nekontrolējam. Tos iestata tādu sociālo mediju sniedzēji kā Twitter, Facebook un citi, un tie attiecas uz lietotāju spējām koplietot šīs lapas saturu, uz ko norāda attiecīgā ikona. Mēs izmantojam arī trešo pušu sīkfailus, kas veic sekošanu starp lapām, lai mēs varētu jums sniegt marketingu citās lapās / kanālos.

Kāda veida personas informāciju mēs apstrādājam?

Jūsu sīkfailu ID mēs sasaistām ar jūsu personas datiem, kas sniegti un apkopoti saistībā ar jūsu kontu, ja vien jūs esat pieteicies savā kontā: https://www.irisimo.lv/account/login.

Kas var piekļūt jūsu personas datiem?

Datus, kas tiek sniegti trešajām pusēm, izmanto tikai tam, lai mēs jums varētu sniegt iepriekšminētos pakalpojumus, analītiskam instrumentam statistikas datu apkopošanai mūsu vietnes optimizēšanai un tam, lai mēs jums varētu sniegt atbilstošus materiālus.

Kāds ir jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats?

Jūsu sīkfailus mēs sasaistām ar jūsu personas datiem tikko, kā jūs esat pieteicies savā kontā: https://www.irisimo.lv/account/login. Ja esat pieteicies savā kontā, juridiskais pamats tiek balstīts uz likumīgām mūsu interesēm.

Cik ilgi mēs uzglabājam jūsu datus?

Sabiedrība “IRISIMO s. r. o.” jūsu personas datus uzglabā tikai tajā gadījumā, ja tam pastāv juridisks pamats, likumīgas intereses vai jūsu piekrišana. Sīkfailus varat vienkārši izdzēst no sava datora vai mobilās ierīces ar interneta pārlūkprogrammas palīdzību. Norādījumus tam, kā jāmanipulē ar sīkfailiem, atradīsiet savā pārlūkprogrammā sadaļā “Palīdzība”. Jūs varat izvēlēties sīkfailu deaktivizēšanu vai iespēju saņemt ziņojumu par katra sīkfaila nosūtīšanu uz jūsu datoru vai mobilo ierīci. Brīdinām, ka gadījumā, ja izvēlēsieties deaktivizēt sīkfailus, vairs nevarēsiet pilnībā izmantot visas mūsu funkcijas.